Zde si můžete objednat foto kalendář z vlastních fotek. Kalendáře nástěnné i stolní, vždy z vašich fotografií. Kalendář z fotek bude těšit vaše přátele celý rok! Kalendář z fotografií je ideální dárek...

Jak si vyrobit a objednat kalendář z fotek (z vlastních fotografií):

Kalendář z vlastních fotek si navrhnete, sestavíte a odešlete k tisku pomocí programu "Domácí fotosběrna" (tzv. "offline klient" či také HPS - Můj CeWe fotosvět). Ten si zde můžete rovnou jednoduše stáhnout a nainstalovat:
   Více o Domácí fotosběrně zde.
    
Potřebný software je zdarma a povede vás krok za krokem celou přípravou. Zvolíte si typ a velikost kalendáře, vyberete fotky, které chcete v kalendáři mít, přidáte popisky a je to!
Svou práci si můžete kdykoliv uložit a později se opět vrátit.

Takto sestavený foto kalendář odešlete po internetu přímo z Domácí fotosběrny k tisku. Hotový kalendář vám zašleme na dobírku.

Foto kalendáře si lze také objednat on-line bez instalace software. Zde však nelze rozpracovaný kalendář uložit a vrátit se k němu jindy.

Obrázek znázorňuje práci s programem "Domácí fotosběrna". Zachycuje obrazovku, kde si na začátku přípravy kalendáře vybíráte jeho typ a velikost. Podrobný návod k celému softwaru je součástí instalace a dostupný je tento návod na fotosběrnu také on-line.